top of page

V Rodzinny Piknik "Kochamy Cię Europo" 

1 maja mieliśmy okazję uczestniczyć w pokazie na Pikniku Rodzinnym "Kochamy Cię Europo", serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie nas już po raz kolejny.

Kolejny Puchar Polski Karate Kyokushin za nami. 22.04.2023 r. w Wysokiem Mazowieckiem odbył się Międzynarodowy Puchar Polski International Budokai zorganizowany przez Mazowiecko- Podlaski Klub Karate z Shihan Arturem Więzowskim na czele.

Wesołego Alleluja!

alleluja.jpg

19.03.2023r. Reprezentanci naszego Klubu, pod opieką Sensei Wojciecha Paszkowskiego oraz Sensei Dawida Pykacza wzięli udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Europy w Hadze w Holandii

Champion Sezonu 2021/2022

Championami sezonu 2021/2022 za wysokie osiągnięcia w rywalizacji sportowej zostały:
Olga Maruszak (sekcja Biała Podlaska) 
oraz Aniela Arseniuk-Chiluk (sekcja Terespol)

olga.jpg
aniela.jpg

W trzecim tygodniu grudnia, w naszym Klubie zorganizowany został egzamin na stopnie uczniowskie kyu Karate Kyokushin oraz Ju-Jitsu. Egzamin został przeprowadzony przez Shihan Artura Więzowskiego, który sprawdził poprawność wykonywanych technik i nadał kolejne stopnie.

Szczęśliwego Nowego Roku

NIWY ROK.jpg

WESOŁYCH ŚWIĄT

WESOLYCH.jpg

26.11.2022r. W Zambrowie odbyły się XII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin International Budo Kai, pod przewodnictwem Shihan Artura Więzowskiego i Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate.

25 października było święto Karate, my ten dzień świętowaliśmy w sobotę 29 października, staczając w sumie 363 walki. 292 walki odbyły się po 1 minucie, natomiast kolejne 71 walk po 2 minuty.

5.10.2022r. w Hali sportowej Zespołu Szkół w Szumowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Polskiej Federacji Sztuk Walki Budokai) zorganizowany przez Mazowiecko- Podlaski Klub Karate z Shihan Arturem Więzowskim na czele.

bottom of page