GRAND PRIX POLSKI 2020

Dnia 15 lutego 2020 roku odbyły się zawody Grand prix w miejscowości Boguty-Pianki Organizatorem Turnieju był Klub Karate Kyokushin Ronin z Senpai Przemysławem Lewandowskim na czele, oraz Komitet organizacyjny Agnieszka Lewandowska.
Patronat nad Turniejem objął Prezes Polskiej Federacji Sztuk Walki Budokai Shihan Artur Więzowski
Wśród zaproszonych gości obecni byli :
Wiceprezes Polskiej Federacji IBK Krzysztof Kopania
Wielki Mistrz Chu Van Truong
Shihan Lamert Meinema

Turniej sędziowali: Shihan Lamert Meinema, Sensei Robert Gaździk, Sensei Wojciech Paszkowski, Sensei Zbigniew Dąbrowski, Senpai Mariusz Łukasiuk, Senpai Paweł Smolarczuk, Senpai Dawid Pykacz.

Wsparcia zabezpieczenia medycznego dokonali Strażacy z OSP Klukowo.
W zawodach wzięło udział pond 180 zawodników i zawodniczek z Wietnamskich Sztuk Walki, Holandii, Bogut, Ciechanowca, Klukowa, Zambrowa, Łuniewa, Wysokiego Mazowieckiego, Siemiatycz, Czyżewa, Białej Podlaskiej, Szumowa, Srebrnej, Kobylan, Terespola, Rutki, którzy rywalizowali w Konkurencji (Kumite Grapplingu, Kata).
Najwięcej emocji wzbudziły walki SUPERFIGHT w Kumite 2 X 2 MINUTY i MMA2 X 3 MINUTY

Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i zajęli miejsca na podium:  13 pierwszych miejsc, 13 drugich miejsc oraz 16 trzecich miejsc :


GRAPPLING:
1 miejsca:

Szymon Kamiński
Natalia Ladwiniec
Szymon Piech
Antoni Zieliński
Damir Shestiuk
Bartosz Sawczuk

Patryk Janiszek
Aniela Arseniuk-Chiluk
Wiktor Antonowicz
2 miejsca:
Anna Gładoch
Oskar Walczuk
Mateusz Skapa
Jan Dobrowolski
Michał Doluk
Bartosz Panasiuk
3 miejsca:
Julia Czeberkus
Oliwia Nowak
Szymon Klujewski
Kacper Władyczuk
Mikołaj Bandzarewicz
Adam Filipiuk
Adam Semeniuk
Marcel Brusiński


 

KATA:

1 miejsce:
Olga Maruszak
2 miejsce:
Szymon Leonienko
3 miejsca:
Igor Tereda

Kacper Władyczuk

KUMITE:

1 miejsca:
Julia Czeberkus
Igor Tereda
Oskar Walczuk
Jakub Szeląg

2 miejsca:
2 miejsca:
Paweł Chalimoniuk (SUPERFIGHT 2x 2minuty)
Weronika Olesiejuk (SUPERFIGHT 2x 2minuty)

Natalia Ladwiniec
Olga Maruszak
Hubert Panas
Szymon Leonienko
Maciej Błaszczak

3 miejsca:

Franciszek Kość
Gabriel Plażuk
Mikołaj Niczyporuk
Maksymilian Panas
Ignacy Łozak
Arkadiusz Oniszczuk

 

  • Facebook Social Icon

Odwiedź nas na Facebooku i Instagramie:

  • Instagram Social Icon

Licznik odwiedzin